FreeCoin.cz
Registrovat
Časté dotazy
Co nabízíme? FreeCoin.cz je platforma pro nákup a prodej kryptoměn (Bitcoin) bez zbytečných formalit a registrací! Minimální limit transakce je 10 000 Kč nebo ekvivalent BTC.
Provádíme transakce do výše 1000 EUR bez registrace a plýtvání Vašeho času!
Jak probíhá transakce? V našem formuláři zadáte počet nakupovaných či prodávaných BTC spolu s Vaším číslem účtu či číslem peněženky.
Ihned po zadání objednávky do systému obdržíte email s potvrzením Vašich údajů a instrukcemi k platbě.
Po obdržení Vaší platby ihned odešleme obnos peněz či měny smluvený pro danou transakci. Zároveň obdržíte email o dokončení transakce. Celý průběh zpracovávání transakce můžete sledovat na našem webu pod číslem transakce, který přísluší Vaší objednávce.
Co když je víkend a já chci směnit Bitcoiny ihned? Není problém, převod v rámci jedné banky funguje i o víkendu bez omezení. Jaký máme kurz? Náš kurz je v reálném čase vypočítávaný z aktuální hodnoty Bitcoinu na světovém trhu.
V případě zadání transakce je kurz zmražen a držen po stanovenou dobu.
V případě registrace bude Váš nákup ještě rychlejší, protože Vaše údaje budou uloženy pro další transakce.
Musím se registrovat? Při transakcích do 1 000 EUR se není třeba registrovat. Od 1.1.2017 vešla v platnost novela zákona 253/2008 Sb., dle kterého jsme povinni provádět identifikaci klienta při transakci nad 1 000 EUR.
Jak rychle vyřizujeme objednávky? Odesílání kryptoměny nebo peněz je realizováno manuálně. Snažíme se všechny objednávky odbavovat v nejkratším možném čase, 24/7 je k dispozici minimálně jeden z našich operátorů.
Jak dlouho trvá bankovní převod? Toto jsou pouze odhady z naší zkušenosti, banka si vyhrazuje na převod 2 pracovní dny.

Fio ===> Fio - Do 10 minut (převody nonstop)
ČSOB ===> ČSOB - Do půl hodiny (převody fungují do 20:00)
Jiná ===> Fio - Většina bank již podporuje rychlé platby, takže v případě odeslání peněz dopoledne jsou kolem 16:00 hodiny na našem účtě.
U jakých bank máme účty? V tuto chvíli máme účet u:
Fio banka
ČSOB

Jestliže nemáte účet ani u jedné z těchto bank, posílejte prosím peníze na účet Fio banky, nebo můžete vložit peníze přímo na pokladně dané banky.

Co když k nám peníze dorazí později než za 4 hodiny? Ve většině případů jsme schopni držet slíbený kurz déle než 4 hodiny.
Může však dojít k situaci, kdy cena rapidně stoupne. K těmto případům přistupujeme individuálně.
Vždy se snažíme najít řešení, které Vám bude vyhovovat. Můžeme se domluvit na novém kurzu, případně na vrácení peněz na Váš účet.
Kde mám jistotu, že mi za mé peníze skutečně pošlete Bitcoiny? Společnost provozující portál FreeCoin.cz se řídí českým právním řádem a splňuje veškeré jeho podmínky a nařízení.
Za jak dlouho po vyřízení objednávky se Bitcoiny objeví v mé peněžence? Ve chvíli, kdy obdržíte email s potvrzením odeslání Bitcoinů, je již transakce odeslaná.
Z principu fungování Bitcoin sítě je nutné tuto transakci ještě ověřit.
Ověření probíhá automaticky v rámci sítě a může trvat od několika minut až po několik desítek minut.
V emailu obrdržíte také identifikátor transakce, podle kterého můžete sledovat průběh ověřování.